Redukcja tkanki tłuszczowej

redukcja tkanki tłuszczowej

Redukcja tkanki tłuszczowej

W klubach fitness i na siłowniach popularne są dwa typy osób: ci, którzy przez cały czas budują masę mięśniową, i ci, którzy próbują się pozbyć zbędnych kilogramów. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, trafiłeś w odpowiednie miejsce, ponieważ z chęcią pomożemy Ci rozwiązać problem.

Odpowiednio dobrany plan

Podczas redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy jędrności ciała najważniejszy jest odpowiednio dobrany plan żywieniowy. Nasi dietetycy, na podstawie analizy składu ciała oraz indywidualnych predyspozycji, połączą go w jedną całość z programem ćwiczeń.

Tenże program również nie może być wybrany bez ustalenia uwarunkowań trenującego – a niestety, w przypadku większości osób uprawiających sport samodzielnie, tak właśnie jest. Dobierają one ćwiczenia zupełnie nie pasujące do ich priorytetów. Wtedy cały wysiłek idzie na marne, a motywacja spada. W efekcie po kilku miesiącach ciężkiej i nieefektywnej pracy utykają w martwym punkcie bądź też zarzucają trenowanie.

Wraz z pomocą naszych dietetyków przekonasz się, że praca nad własną sylwetką nie musi być ani żmudna, ani długa – wystarczy odrobina sumienności i silnej woli. Twój plan zostanie podzielony na etapy, aby możliwa była bieżąca kontrola postępów. Dzięki temu zachowasz wysoki poziom mobilizacji i satysfakcję po każdym etapie.