Opolskie Centrum Dietetyki
Pełnia Zdrowia


ul. Pomorska 26
45-321 Opole


Adres e-mail:
info@pelnia-zdrowia.pl
Telefon:
+48 722 099 754


Sklep Pełnia Zdrowia


Adres e-mail:
sklep@pelnia-zdrowia.pl
Telefon:
+48 537 292 734

Formularz kontaktowy

Imię *

E-mail *

Nazwisko *

Numer telefonu

Temat wiadomości

Treść wiadomości

  • 1. Administratorem danych osobowych jest MBio Jarosław Chodorowski z siedzibą przy ul. Ciepielowickiej 5, 49-120 w Dąbrowie.
  • 2. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych dostępne będą pod adresem www.pelnia-zdrowia.pl, a bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iod@pelnia-zdrowia.pl.
  • 3. Dane przetwarzane są w świadczenia usługi utworzenia i utrzymania konta użytkownika w sklepie internetowym, w celu realizacji i obsługi składanych zamówień oraz w celu wystawienia faktury, zgodnie z przepisami o rachunkowości.
  • 4. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przekazywanie ofert handlowych, dane przetwarzane będą w tym celu w oparciu o prawnie uzasadniony cel administratora jakim jest marketing produktów własnych.
  • 5. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, obsługę prawną oraz księgową, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu. Dane mogą być udostępniane także podmiotom prowadzącym działalność płatniczą w celu dokonania rozliczeń finansowych, podmiotom prowadzącym działalność pocztową lub kurierską oraz naszym partnerom i producentom realizującym dostawę zamówienia.
  • 6. W przypadku posiadania konta w naszym serwisie, dane będą przechowywane do momentu usunięcia konta. Dane dotyczące zamówień będą przechowywane przez okres 6 lat od daty jego realizacji, do momentu usunięcia konta lub do momentu ustania roszczeń.
  • 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • 8. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody. Cofnięcia zgody można dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 9. Wycofanie zgody na przesyłanie informacji marketingowych spowoduje zaprzestanie przesyłania takich informacji.
  • 10. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do utworzenia konta użytkownika, realizacji procesu zamówienia oraz wystawienia faktury.

*pole wymagane