Aplikacja mobilna dla klientów

 

Dzięki współpracy z firmą Kreator Diety nasza poradnia oraz dietetycy zostali wyposażeni w nowoczesne oprogramowanie, a zainteresowani klienci mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej.

Każdy nasz klient otrzyma swoją indywidualną aplikację mobilną do pobrania na komórkę. Dzięki tej aplikacji klient będzie miał dostęp do swojego indywidualnego konta, które daje mu wiele korzyści, między innymi:

  • Śledzenie wykresów postępów oraz wszystkie analizy jak zmienia się sylwetka po każdej wizycie kotrolnej
  • Stały kontakt ze swoim dietetykiem i wszystkie wiadomości w jednym miejscu.
  • Dostęp do swoich diet, planów dietetycznych, list zakupów przygotowanych przez dietetyka Online. Możliwość również ich pobierania w plikach PDF.
  • Dostęp do swojej suplementacji rozpisanej przez dietetyka Online, wszystkich zmian w niej zachodzących na wizytach kontrolnych. Dodatkowo klient ma dostęp do wszystkich zalecanych suplementów wraz ze zdjęciami, ich opisami (m.in: czego po nich można się spodziewać, na co zwracać szczególną uwagę podczas ich stosowania, jakie badania warto wykonać po ich zastosowaniu, itp.). Można oczywiście wszystko również pobrać w plikach PDF.
  • oraz wiele innych korzyści.

Aplikację mobilną zainteresowani klienci otrzymują na pierwszej wizycie kontrolnej. Aktualnie aplikacje mogą pobrać klienci, którzy mają tefefony z systemem operacyjnym Android.