Umów sie na wizytę
Program żywieniowy
Dla sportowca

Bądź w pełni zdrowia

Zdrowe odżywianie i przestrzeganie diety to dla wielu osób styl życia. Wiedzą oni, że determinacja wypracowana na tym polu przekłada się również na inne aspekty ich życia – są zawsze gotowi do działania i pełni energii. Naszą misją jest sprawić, by takie podejście było jak najbardziej popularne. Zgodnie z maksymą „w zdrowym ciele zdrowy duch”, chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, które zdobyliśmy w tej kwestii.

Witaj w Pełni Zdrowia – Opolskim Centrum Dietetyki!

Chcemy pokazać Ci, jak smacznie i zdrowo się odżywiać, jak skutecznie zmienić nawyki żywieniowe.
Oferta naszego Centrum skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby zacząć żyć świadomie i świadomie dbać o swoje zdrowie. Poniżej znajdziesz krótką informację na temat naszej oferty.

 

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”, powiedział kiedyś amerykański motywator, H. Jackson Brown Jr.

 

Analiza składu ciała – co nam powie o Tobie?

 

Na pewno masz albo miałeś wagę w domu. I pewnie zdarzyła Ci się sytuacja, kiedy dwie osoby o tych samych parametrach, czyli tej samej płci, w tym samym wieku i o podobnym wzroście miały podobną wagę ciała a jednak...wyglądały zupełnie inaczej. Jak to możliwe? Na naszą wagę składają się między innymi mięśnie i tłuszcz. Im większy procent tłuszczu, tym większe problemy z masą ciała, zdrowiem i wyglądem ogólnym sylwetki. Analiza składu ciała jest bezbolesna. Dzięki niej uzyskujemy wiedzę niezbędną, by przygotować indywidualny program żywieniowy, z dodatkowym planem ćwiczeń.

Nasz gabinet dietetyczny w Opolu wyposażony jest w urządzenia oparte o tradycyjną bioimpedancję elektryczną (BIA) oraz w urządzenia oparte o najnowszą technologię segmentacji. Dzięki temu przeprowadzana analiza składu ciała jest rzetelna i szczegółowa. Czy wiesz ile w Twoim organizmie stanowią poszczególne składowe?
Jeśli nie, to zapraszamy do nas na Analizę składu ciała.

 

Odchudzanie

 

Chciałbyś odkryć tajemnicę zdrowego żywienia?
Zastanawiasz się czasem, patrząc na innych, jak oni to robią i kiedy znajdują na to czas?

Odpowiedź znajdziesz u nas.
Przeanalizujemy Twoje nawyki żywieniowe oraz zlecimy odpowiednie badania jeśli będą konieczne. Zmodyfikujemy Twoją dietę i przygotujemy dla Ciebie profesjonalny plan żywieniowy dostosowany do Twoich potrzeb!Rozumiemy, że masz mało czasu na przygotowywanie posiłków. Rozumiemy, że interesują Cię proste, łatwo dostępne i zdrowe produkty.
Rozumiemy, że chcesz zadbać o siebie i zmienić swoje życie. 
Dlatego sprawdź, w jaki sposób – nie głodując, nie przepłacając i nie jedząc tego, czego nie lubisz – szybko i trwale zagwarantujesz sobie idealną sylwetkę.

Bądź w pełni zdrowia!

 

Redukcja tkanki tłuszczowej

 

Dietetyk w Opolu oferuje pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów i redukcji tkanki tłuszczowej. Jeśli chciałbyś pozbyć się popularnej „oponki na brzuchu”, „boczków”, możemy Ci pomóc.Odpowiednio dobrany plan żywieniowy, w połączeniu z planem treningowym przyniesie oczekiwane efekty. Sprawi, że już po kilku tygodniach zobaczysz widoczną różnicę. Program zostanie przygotowana w oparciu o analizę składu ciała oraz indywidualne predyspozycje.
Nie będziesz głodny, będziesz ćwiczył na miarę swoich możliwości. Efekty dietetyka możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. Możesz również zapoznać się z opiniami naszych klientów.

 

Niedowaga

 

Niedowaga, wbrew wielu obiegowym opiniom, może być równie groźna dla organizmu, co nadwaga. Wywołuje niebezpieczne schorzenia, między innymi problemy trawienne, alergię czy też zaburzenia hormonalne. Może być przyczyną depresji. Jeżeli bliscy troskliwie dopytują o Twoje zdrowie a Twój wskaźnik BMI wskazuje, że waga jest zbyt niska, warto się pochylić nad obecnym planem żywienia i go zmodyfikować. Jeśli przeprowadzone samodzielnie zmiany nie przyniosą efektu, może pomóc dietetyk w województwie opolskim.

 

Żywienie w ciąży

 

Jedz dla dwojga – nie za dwoje! Ciąża to bardzo wymagający okres, w którym warto zwrócić uwagę na to, co jemy i w jakiej ilości jemy. Nasi dietetycy podpowiedzą Ci, w jaki sposób dobierać posiłki, by zaspokoić potrzeby Twoje i maluszka. Twoje dziecko korzysta z Twoich zasobów a więc spożywa dokładnie to samo, co Ty!

Ciąża to nie czas na odchudzanie, ale na rozważny dobór i planowanie posiłków.

Pamiętaj, efekty nieprawidłowego żywienia mogą być widoczne dopiero na dalszym etapie rozwoju malucha!  Przyjdź do nas i otrzymaj kompleksowy plan żywieniowy na całe 9 miesięcy!

 

Żywienie w chorobach

 

Znane badania pokazują, że przyjmowanie odpowiednich posiłków w wielu przypadkach przyśpiesza powrót do zdrowia!

Dietetyk w Opolu pozwala dobrać odpowiedni plan żywienia do wielu chorób przewlekłych. W zakładce „Cennik” naszego dietetyka w Opolu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące kosztów takich konsultacji orz przygotowania indywidualnego programu żywieniowego. Dietetyk również może zlecić odpowiednie badania, jeśli będzie taka konieczność.

 

Żywienie dzieci

 

Dobór posiłków a także pokazanie prawidłowych nawyków żywieniowych są bardzo ważne w przypadku dzieci. Zgodnie z powiedzeniem „Czym skorupka za młodu...”. Otyłość i niedowaga bardzo często dotykają dzieci. Warto profilaktycznie sprawdzić, czy Twoje dziecko nie jest w grupie ryzyka.

 

Żywienie sportowców

 

Dietetyk w województwie opolskim oferuje kompleksowy plan żywieniowy i treningowy dla sportowców.
Pomożemy Ci pozbyć się nadmiaru tłuszczu, zwiększyć siłę i masę mięśniową, przyspieszyć metabolizm, osiągnąć sportowy sukces.

Podejmij wyzwanie!
Pomożemy Ci je zrealizować!

 

Umów się na wizytę już dziś!

Czarne mydło  1000ml
Add to basket

Partnerzy